0 oy
80 gösterim
Gerçek Hikayeler kategorisinde tarafından
Merhaba ben Berra. Size çok korkunç bir olay anlatacağım, hemen başlayayım...(TAMAMEN GERÇEK)

5. Sınıfı bitirmiştik karne almaya 1 gün kalmıştı o günde geldim. 3 arkadaştık Ceylin, Özge ve ben. Ben dedim hadi bilgisayar odasında ruh çağıralım tamam dediler ben işte eyy ruh falan dedim orda ki dolapları açıp, gözlerimizi kapattık. Pencereleri de kapattık rüzgardan dolaplar kapanmasın diye. Zozo diye bir ruhu çağırmıştım videolardan görmüştüm cidden tehlikeli bir ruh komik bir ismi var ve ismi ile dalga geçenlere işkence yapıldı söyleniyor. Çağırdık hiç birşey olmadı bizde odadan çıkıp kapıyı kapattık. Kapattığımız anda bütün dolaplar kapandı (yani seslerini duydum.). Korkmuştum hemen sınıfa kaçtık. Sonra Ankara'ya geziye giderken yanımda Kayra, Ömer, Kerem, Han, Can, (han ın kardeşi ve abisi vardı onları tanımıyorum), Kılıç... Birkaç kişi daha vardı klüp olarak gittiğimiz için fazlaydık... Sonra ruh çağıralım dedim tamam dediler. 

Ben işte klasik eyy ruh falan dedim. Sonra 3 aşamalı bir test yaptık

1. Şifremiz benim oyuncu nick kullandık: Dark Days ama Ömer bana CrazyboygittigeldiBerra diyor onun şifresini üzmemek için öyle yaptık (bu çok basit bir testti çünkü içinize girdiğinde şifreyi bilicekler)

2. Besmele çekmeliydi

3. Tikine dokunduğumuzda gıdıklanmalıydı

Benden de korkuyorlar ilk kızın içine girer ruh diye (ön tarafta kızlar ama onlar voleybolcu biz basketbolcuyuz o yüzden erkekler ile birlikteydim) bende sallamayın falan dedim...

Bi an kendimi kontrol edemedim birilerine vurmaya başlamışım nöbet gibi birşeydi en sonunda kollarımdan falan tutmuşlar ama çok güçlüymüşüm kendime geldiğimde olanları anlattılar aradan 1 yıl geçti hala bazen bir araya geldiğimizde nöbet geçiriyorum Zozo bana birşeyler söylüyor bende bunları dışarı söylüyorum elimde olmadan. Ölüceksiniz bu beden artık benim falan diyordu... Siz siz olun Zozo'nun tuzağına düşmeyin!!!

1 yorum

0 oy
tarafından
Bence bir psikologa gorunmen lazim  davranis bozuklugun Ola bilir

1k Hikayeler

1.4k Yorum

549 kullanıcı

...