0 oy
30 gösterim
Korku hikayeleri kategorisinde tarafından
Selam.ben Anna. Belkide kime perili evde yaşadığımı söylesem"Oha çok iyi ya" falan söylerler.Ama ben hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum.inş sizinde başınıza gelmez.

Benim çoçuklukdan en sevdiğim bir arkadaşım var.Adı Asya. Ailemizde keçmişde arkadaş olmuşlar.Şansa bak ki biz aynı sınıfa. Büyüdükden sonra ise aynı üniversiteye girmişiz.Ama ün. Evden uzakda olduğu için daire aramaya başladık. Ama güzelini bulamadık.Ya çok fena ya da çok pahalı oluyodu.sonra üniv. Yakınlıklarında bir tane güzel ev bulduk. Bizi sevindiren şeyse evin nerdeyse uzuz olduğuydu. Bu bizde şüpe yaratmalıyda ama aklımız bi karış havada olduğu için....eve girmezden önce güzel komşularımızla selamlaştık. İçlerinden biri yavaştan gülümseyerek dedi: Kızlar bu evde yaşayacağınıza eminmisiniz. Biz se sadece mal gibi güldük gerek ne olduğunu söylerdik.kapının yanına yanaşdığımızda bayan hopkins adında bir nene: kızlar yenimi geldiniz bu eve.

 biz:ıhı

Bayan hopkins: anneniz babanızda uzakdasınız ve yemek bişiremiyorsunuzdur dimi

Biz: ıhı

Bayan hopkins:ben size mehşur elmalı turtalarımdan getirdım alın yeğersiniz.teşekkür ettik kapıyı açtık onu eve davet ediyodukki yok.çoktan gitmişdi.Biz:herneyse gel girelim

 İlk günümüzü çok güzel keçirtdik. Gece oldu yatağımıza girmişdik (aynı odada değiliz) yatamıyordum ama bunun birinci sınıf heyecanı olduğunu sandım bi kaç gün böyle oldu. Ne zaman da su içmeğe durduğum da nerdeyse ağlamak halde olan Asyayı görürdüm. Belkide oda benim yaşadıklarımı yaşıyordu. Bir gün sabah banyodaydım. Kapı kolunun yavaşça kıpırdadığını gördüm. Yüksek bir sesle Asya, ben banyodayım dedim Asya aşağıdan:Ne diyooosuun. dedi. Peki Asya değilse bu kimdi. korkumdan tuşdan çıkmağım 3 saat sürdü....... Bu arada hep dışarı çıkdığımızda kapının ağzında poşetde elmalı turta vardı üzerindeyse bayan hopkinsden yazısı vardı.....Sonunda çıka bildim. Asyaya söylediğimde şaka yapdığıma ihtimal bile vermedi. Ondada bu ev artık çok şüpeler yaratmışdı.Bu günün gecesi korkunç kabus gördüm: tavandan tık tık tık sesler geliyor. Birden solda tavana giden biryol gördüm. Çıktıp kapıyı açdım birtane adam vardı. Bana yaklaşdı. Bu bayan hopkinsdi. Bana elmalı turta uzatdı. Birden rüyadan uyandığımda tavandan tak tak tak sesler geliyodu. Kendimi battaniyenin altına sakladım sabaha kadar çıkmadım. Sabah bizi ilk karşılayan o komşumuza gittik. Selam bile vermeden.
Bayan Hopkinsi nerde bula biliriz. Diye sordum

Bize bi ifadeyle bakdı: Ama mahallede bayan hopkins diye birisi yok. Neden soruyosunuz. Diye cevap verdi. ŞOK olduk
Ben: ama geldiğimiz gün biz onunla tanıştık. Oysa: Yanılmış olmalısınız. Bayan Hopkins eskiden sizin evde yaşardı, fakat birkaç yıl önce çok hastalandı ve sonra öldü... Aaaa bu arada fırında bişirdiği şeyler çok meşhurdu diye karşılık verdi. Utkumuz tutulmuş şekilde evden çıktık ve yavaşca evimize doğru yürüdük. Merdivenlere geldiğimizde merdivenlerde kağıt bir paket gördük.Bu öncekilere benziyodu. Aynı bayan Hopkinsin getirdiği paketler gibiydi. Korkuda o kadar buz kesilmişdim kiii. Pakete doğru bikaç addım atmayı bile başaramadım. Üstünde kendi el yazısıyla yazdığı bir not vardı: Kızlar, bir ara beni ziyarete gelin. Hemen eve koşup panık içinde bütün eşyalarımızı topladık. ihtiyacımız olan her şeyi bi daha asla geri gelmemek üzere toparlamamız 3 dakikamızı aldı. O gece yurtdakı bazı arkadaşlarla kaldık. Yer yatağında uyuduk ama o geceyi sonunda bebek gibi uyudum ve hiç rüya görmediğim için hayatımın en iyi gecelerinden biri gibi hatırlıyorum. Arkadaşlar Eğer perili evde yaşamağın çok havalı olduğunu düşünüyorsanız. Her halde bir de düşünürsünüz. Sağolun

Yorumunuz

Fotoğraf yükle:

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

999 Hikayeler

1.4k Yorum

549 kullanıcı

...