+4 oy
28 gösterim
Gerçek Hikayeler kategorisinde (1,157,270 puan) tarafından
Ben dun arkadasima bir sey anlatmistim birisi benim meyve suyumun kutusuna dokununca onu icemiyorum ve cope atmak zorunda kaliyorum biliyorum size de garip geldi ama ben de boyleyim yapacak bir sey yok. İste ben bunu arkadasima da anlatmıştım ve bunu bile bile bugun geldi ve benim meyve suyuma dokundu hem de bilerek yapti bunu. Sonra meyve suyumu aldi gitti copun yanina atayim mi dedi ben de at dedim ama atmadi geri getirdi sonra ben iki ders boyunca o meyve suyunu icemedim ve cope atmak zorunda kaldım ama zaten yarisindan cogunu icmistim yarisindan azi kalmisti. Sonra gittim copun yanina o da sirasinda oturuyordu bana bakiyordu ben de ona meyve suyunu gosterip cope attim ve gordu. Normalde yaren yapardi benim hosuma gitmeyen seyleri bu arkadaşımdan hic beklemezdim o yareni sevmiyor ama kendisi onun yaptigi harekeri yapiyor. Neyse simdi dusundum de bu yaptigim hareket cok mu kirici oldu sizce? 

Ya ben basta anlattigim bu ozelligimi hic sevmiyorum ama benim elimde olan bir sey degil ki ama beni anlamiyorlar surekli gicikligina yapıyorlar ayni seyi. O gun ona anlattigimda saka yaptığımı falan sandi heralde ben niye boyle bir seyin sakasini yapayim ki komik bir sey degil takinti sadece

2 Yorumlar

+4 oy
(381,310 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi yorum
Bence hayır hiç te kırıcı olmamışsın aksine arkadaşın böyle yaparak seni kırmış olmalı ama onun hakkında kötü düşünme belkide sadece takılmak istemiştir :)
+4 oy
(188,690 puan) tarafından
Eğer şaka yaptığını sandıysa kırıcı olmuştur. Ama inadına yaptıysa haketmiş bence. 

6,854 Hikayeler

23,763 Yorum

16,542 Alt Yorum

16,184 kullanıcı

67 Online Users
0 Member 67 Guest
Today Visits : 4048
Yesterday Visits : 34025
Total Visits : 11931374
...