0 oy
98 gösterim
Gerçek Hikayeler kategorisinde (120 puan) tarafından
BU HİKAYE KUZENİMİN BAŞINDAN GEÇMİŞ BİR OLAY. KUZENIMIN EVI GECE KONDU. BIR GÜN EVINDE TEK BAŞINA TELEVİZYON  SEYREDIYOR TUVALETTE BIR SES DUYMUŞ VE BU SES KALIN BİR ERKEK SESIYMIS. TUVALETE BAKMAYA GITTIGINDE KAPIYI ACAR ACMAZ SES KESILMIS. ICERI GIDERKEN SES YINE BASLAMIS. O GIDINCE HEMEN KESILMIS. KORKMUŞ VE HEMEN BABASINI ARAMIŞ AMA ARADIĞI NUMARA KULLANILMIYORMUS. BUNUN ÜZERİNE AYETEL KURSI OKUYUNCA GEÇMİŞ AMA KUZENIM HALA ONUN ETKISINDE BUNUN UZERINDEN TAM 5 SENE GEÇTİ.

2 Yorumlar

0 oy
(360 puan) tarafından
BUGÜN YİNE UYKU YOK.☺
tarafından
Siz turkle neden cinlere by kadar takintilisiniz onlar da Yuce Allahin yarattigi varliklar  tipki bizler gibi iyileri de var kotuleride hem Rabbimiz izin vermezse onlar insanlarlara zarar veremez tabiiki  eyer insan ilk once ona zarar vermediyse bunlari Ben deyil hadisler soyliyor bence En Yuce ALLAHDIR ONDAN KORKMALIYIZ EMIN OLUN O VARLIKLARDA ONDAN KORKUYORLARDIR HEM BELKE ICLERINDE BIZDEN DAHA MUMIN OLANLARI BILE VAR RABBIM NE YARATTIYSAN NE EYLERSE GUZEL EYLER HAMD SANA OLSUN  YUCE ALLAH NE EN ADALETLI YARGICSIN
(360 puan) tarafından
Niye bu kadar ciddiye aldınız ki espri yapmıştım yoksa Kuran-ı Kerim'i n anlamını bende okuyorum ve bu bilgileri biliyorum ama yinede bilgilendirme için teşekkür ederim.
0 oy
(220 puan) tarafından
Oha ben dusam o anda kalp kiriz geçrirm hay etseniz eve yanlızsınz oturyorsu ve bir ses oha

999 Hikayeler

1.4k Yorum

549 kullanıcı

...