+3 oy
55 gösterim
Gerçek Hikayeler kategorisinde (15,410 puan) tarafından

Merhaba ben Berry. Beni birçoğunuz tanıyorsunuzdur. Şimdi size hayat hikayemi en baştan başlayıp anlatıcam 

Not: anlatacağım hiç bir şey kurgu değildir tamamen yaşanmıştır 

image(mutlu) 


2020 yılında yeni bir eve taşındık. Açıkçası biraz üzgün biraz da mutluydum. Üzgün olmamın sebebi binada birkaç sevdiğim arkadaşım olması ve bir daha onları yüz yüze göremeyecek olmam ve doğduğumdan beri yaşadığım evden taşınıyor olmak. Bu değişiklik bana biraz zor gelecekti belki de ama hemen alıştım. Mutlu olmamın sebebi ise yeni taşındığımız ev eskiden yaşadığımız evden daha büyüktü ve eskiden yaşadığımız binada beni rahatsız edip zorbalık yapan bir kız vardı ondan kurtulduğuma seviniyordum. Ondan nefret ediyorum. Taşındığımız binada yeni arkadaşlar edinirim diye umuyordum. Ama pek fazla dışarı çıkmayı sevmediğimden arada sırada çıkıyordum ve sadece 1 arkadaş edinebilmiştim. Ama yine de mutluydum! Çünkü belki de bir arkadaşımın olması daha iyiydi(binadan) 


Çünkü fazla arkadaş edinmeyi sevmiyorum. Çünkü kimseyi tanımıyorum ve eskiden tanımadığım kişilerle arkadaş olmanın cezasını fazlasıyla ağır çektim. image(umutlu) 

Okulum yeni taşındığımız eve çok uzak olduğu için servise yazılmıştım. İlk başlarda servise alışamadım. Sessizdim. Ama servisle gitmeyi çok sevmişti. Hatta bazen keşke şu an bile servisle gitsem diyorum. Her neyse. Serviste de 1 arkadaşım oldu ve onunla çok samimiydik.

image(şanssız) 


 Sonra... Servisten birinden hoşlanmaya başladım. Ve ben onda  hoşlandığım günün ertesi gün korona yüzünden okullar kapandı ve bir daha hiç açılmadı... Evet bakın çok şanssızım :) zaten sonra da okulum değişti ve onu bir daha hiç göremedim. 

image(umutlu)


Sonra yeni okuluma başladım. Artık ortaokula geçmiştim ama okullar korona yüzünden kapalı olduğu için dersler uzaktan eğitimle yapılıyordu. Maalesef.. biliyorsunuz dersler zoom üzerinden yapılıyordu. Sonra ben yeni birisiyle arkadaşlık kurmaya başlarım ve hayatım kararır... 

Devamını part 2'de yapıcam 

Yorumunuz

Fotoğraf yükle:

Önizleme:

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Üç artı iki = kaç eder? Rakamla yazınız
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

7,189 Hikayeler

26,797 Yorum

21,281 Alt Yorum

17,157 kullanıcı

36 Online Users
0 Member 36 Guest
Today Visits : 2985
Yesterday Visits : 11619
Total Visits : 19711769
...