+1 oy
27 gösterim
Duygusal hikayeler kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Meraba. Ben asya duygusal gibi gorunsemde duygusal biri değilim. Ama her bir insanin içinde iz brakan kotu ve duygusal aniları vardir. Buna rağmen ayakta durmak, yaşamak, hayatini sürdürmek, gerekir ama, başarana,..

İnsanlar yaşlari ireliletikce çok yeni yeni olaylarla karşilaşır.bende öyle kadere sahibim. Hiç aylen tarafindan dişlanmak nedir bilirmisiniz? Sanki bir hiç gibi, sanki umrunda değilmişsin gibi, unutulmuş sadece bir gun öleceğin gunu bekliyorsun. Ne annen, be baban, ne kiz kardesin ,ne abin hiçbiri anlamaz seni, etrafindaki insanlar bile anlamaz seni, sanki terk edilmis gibi bisey , sevdim sevilmedim, isdediyim olmadi hayallerim hep ikiz kardesim uzerine kuruldu . Annem babam onu yaşattilar. Ben hastalik içinde kivrilirken hep iç organlarimin acisini çekirken butun hayat ona kuruldu inaniyomusunuz bunlari yazarken bile vücudumda ağrilar hiss ediyorum . Ama elimden bisey gelmiyo mecburum dayaniyorum katlaniyorum. Ama boş.  Kan kanseri öyle kolay bisey değildir.her yasadigin ağriyi kuçuk hücrelerine kadar hiss etmek, ve Beni değil onun için çaba gostermeleri, Her şeyi onun için yapiyolar evet kenardan bakinca her bir ayilede oluyor bunlar diye bilirsiniz. Peki öz annenin bu yaptiklarini kendisinin sana söylemesi? Sana kuçukken hastaydin ilaç verdik ölmen için ama ölmedin demesi babanin senin hasta olduğun için tokatla yumrukla canini. Almak için uğraşmasi?  Erkek kardesinin tekmeyle karnina vurarak yumurtalarini patlatmasi, belkide irelide evlenirsem çocuğum olmayacak. Onun yuzunden evet  Hepsi oldu hepsini yaşadim annemin kardesime öldür diyerek beni ölene kadar dövdürmesi onun yuzunden 2 yil kolumda kista ile gezdim 2 defa ameliyat oldum az kalsin kolumu kaybedicektim . Ama Herşeye rağmen hayatdayim. Bu hayata niçin geliriz? Yaşamak için bu bizim gorevimiz bende aynisini yapiyorum hayellerinizden vazgeçmeyin sizi kirsalar bile . buraya kadar geldinizse SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM.

Yorumunuz

Fotoğraf yükle:

Önizleme:

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Üç artı iki = kaç eder? Rakamla yazınız
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 yorum

0 oy
(458,070 puan) tarafından
Merhaba Asya ben Prenses nasılsın?

Hikayen çok acı dolu gerçekten büyük acılar çekmişsin ama inşallah bir gün öyle mutlu olursun ki tüm acılarını unutursun❤️
(220 puan) tarafından
Çok teşekkur ederim❤️

7,209 Hikayeler

26,819 Yorum

21,291 Alt Yorum

17,205 kullanıcı

57 Online Users
1 Member 56 Guest
Online Members
Today Visits : 11947
Yesterday Visits : 16132
Total Visits : 20022051
...