+1 oy
235 gösterim
Ayrılık hikayeleri kategorisinde (45,660 puan) tarafından
Selam arkadaşlar nasılsınız? Ya ben büyük bir karar vermek istiyorum ama kararsızım. Daha doğrusu ne yapacağımı bilemiyorum...

Ben bu siteden çıkıp, interneten  uzaklaşıp geleceye odaklanmak istiyorum. Kendi geleceyim için biraz çaba göstermek istiyorum. Ben derslerimden de geri kaldım zaten. Benim en büyük hayalim dünyaca ünlü doktor olmak ve bu hayalimi gerçekleştirmem için esas kimya ve biolojiyi iyi bilmem gerek. Son dönem hiç derslerime çalışmıyordum. Bilmiyorum niye ama birden silkelendim bi kendime geldim. Artık bu siteden temelli çıkmak istiyorum. Zaten benim tanıdıgım pek fazla adam yok bu sitede. Hem bu siteden hemde diyer sitelerimden çıkış yapıcam. 

Şimdi kararsız kaldığım tek bir konu var oda siteden çıkayım mı yoksa kalayım mı?

Benim için hangi karar daha iyi olur? Biraz yardımcı olun ne yapacagım konusunda...

Sizdende ayrılmak istemiyom...

Yorumunuz

Fotoğraf yükle:

Önizleme:

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Üç artı iki = kaç eder? Rakamla yazınız
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

7 Yorumlar

+1 oy
(164,200 puan) tarafından
Kaçıncı sınıftasın söyle bi şey diyeceğim
+1 oy
(164,200 puan) tarafından
Eğer 10.sınıftasınsa gidr bilirsin çünkü hocam doktor olmak istiyosanız gecenizi gündüze katıp çalışmanız gerektiğini söylemişti. Ama hayır 7 8.sınıflardaysan daha var gitmeye de bilirsin. Benden bu kadar. Karar senin
+1 oy
(45,660 puan) tarafından
8 sınıfım. Ve tavsiyene tşk 
(164,200 puan) tarafından
Aynı sınıfızzz
(45,660 puan) tarafından
Yaaa çok iyi
(164,200 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(45,660 puan) tarafından
Bu yıl kimya dersi ile ilk defa tanıştık ya başdan yürütmek istedim ama olmadı. Öğretmene yalvarįcam kimya kitap bende kala bilirmi diye eyer tmm derse yaz tatilinde okuyacam.
0 oy
(5,470 puan) tarafından
Selbi biziñ obamyzda Rösen mollum bar himiya biologiyadan kurs okatýa gaty gowy mollum. Sol molluma bayramaly ýolötenden zatdanam ýatymlyk baryp okaýan okuwcylaram bar. Gaty gücli mollum. Özem solm mollumda okan okuwcy ökderâk bolsa yokary okuwa girende añsatlyk bn girýa egerde sol okuwcyny ýokary okuwda ýykjak bolsalaram röwşen mollum sol okuwcyñ ökde bolsa biderek yere ýykjak bolsalar röwsen mollum sol okuwcyn ejesi bn kakasyndanam öñe düşüp ylgap aladasyny etya özem ýokary okuwun synaglarynada bile gityâ ýanyña ýykjak bolsalaram dawwa edip zat edip arkanda durýa. Özem tanyşlaram kop sol mollumuñ ýokardan. Etrapda zatda alympiýada bolsa himiyan biologiyan soraglarynam sol molluma duzduryaler. 
(45,660 puan) tarafından
Köp sps jora ejem daga aýdyp görerin. Ýöne meni ýatymlyk okuwa ugratmazlar. Edil şu wagtlykça kitabymy okap dynsamam peýda. Maslahat berdä nm edeýin saýtdan çykaýynmy?
(5,470 puan) tarafından
Yiok joram cykmayda. Arasynda dync alanda gelay kawagtjyk. Wi birem ýatymlyk gidesiñ gelmese gatnabam bilyañ das gormeseñ
+2 oy
(236,760 puan) tarafından
Bence derslerine de çalış buraya da gir. Eğer güzel bir plan yaparsan hem buraya girebilirsin hemde derslerine çalışabilirsin. Mesela bir kaç saat ders çalışırsın. Mola vermen gerekir. Buraya girebilirsin ama mola fln verirsen dalıp uzatmaman gerekir tabii. 
(45,660 puan) tarafından
Tavsiyene tşk
(236,760 puan) tarafından
Rica ederim.
+1 oy
(1,204,100 puan) tarafından
Bence kal ama derslerine de çalış buraya girme süreni azaltabilirsin ama bence gitme yine de senin kararın 

7,189 Hikayeler

26,798 Yorum

21,281 Alt Yorum

17,158 kullanıcı

40 Online Users
0 Member 40 Guest
Today Visits : 3999
Yesterday Visits : 11283
Total Visits : 19724061
...